Talen Tools mestvork met dul 4 tands 85 cm T1C
Artikelnummer: Y20501421
- Mestvork
- Talen Tools
- Type T1C
- T1C
- 8712448200035
Vanaf 1
€ 22,83 per stuk
4,03 € off
-15%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Mestvork
-
Merk Talen Tools
-
Type T1C
-
T1C
-
8712448200035
-
Deze mestvork met 4 tanden is geschikt voor het verplaatsen van mest en tuinafval
-
De vier dunne ovale tanden dringen makkelijk in de vaste mest zonder te breken of te buigen
-
Uitvoering: met dul
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | T1C |
| EAN artikel | 8712448200035 |
| Intrastat CBS code | 82010000 |
| Artikel ID | N10322802 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Talen Tools |
| EAN leverancier | 8712448281508 |
| Merk | Talen Tools |
| Productgroep | Landbouw |
| Productsoort | Mestvork |
| Type | T1C |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Lengte steel | 850 mm |
| Aantal tanden | 4 |
| Lengte tanden | 320 mm |
| Gewicht | 1500 g |
| Breedte vork | 220 mm |