Talen Tools knielkussen Ergonomisch KB12
Artikelnummer: Y20500969
- Knielkussen
- Talen Tools
- Type KB12
- KB12
- 8712448287166
Vanaf 1
€ 22,83 per stuk
4,03 € off
-15%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Knielkussen
-
Merk Talen Tools
-
Type KB12
-
KB12
-
8712448287166
-
Deze kniemat voorkomt dat uw knieen beschadigen tijdens straten of werken in de tuin
-
De knielkussen is ergonomisch
-
Uitvoering: ergonomisch
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | KB12 |
| EAN artikel | 8712448287166 |
| Intrastat CBS code | 82019000 |
| Artikel ID | N10557107 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Talen Tools |
| EAN leverancier | 8712448281508 |
| Merk | Talen Tools |
| Productgroep | Bouw |
| Productsoort | Knielkussen |
| Type | KB12 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Breedte | 433 mm |
| Lengte | 241 mm |
| Gewicht | 540 g |