Talen Tools grondboor Professioneel 10 cm G28
Artikelnummer: Y20500855
- Grondboor
- Talen Tools
- Type G28
- G28
- 8712448070287
Vanaf 1
€ 41,45 per stuk
7,31 € off
-15%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Grondboor
-
Merk Talen Tools
-
Type G28
-
G28
-
8712448070287
-
Deze professionele grondboor is geschikt voor het maken van gaten voor palen
-
Deze grondboor is geproduceerd uit gesmeed staal, dit is sterker dan verzinkt staal
-
De boor is voorzien van rubberen antislip handvaten
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | G28 |
| EAN artikel | 8712448070287 |
| Intrastat CBS code | 82071300 |
| Artikel ID | N10322980 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Talen Tools |
| EAN leverancier | 8712448281508 |
| Merk | Talen Tools |
| Productgroep | Boren |
| Productsoort | Grondboor |
| Type | G28 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Bewerking | Gesmeed |
| Lengte | 1262 mm |
| Gewicht | 1670 g |
| Boorbreedte | 100 mm |