Talen Tools watertimer 5-120 minuten TW28
Artikelnummer: Y20500730
- Watertimer
- Talen Tools
- Type TW28
- TW28
- 8712448424042
Vanaf 1
€ 12,61 per stuk
1,40 € off
-10%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Watertimer
-
Merk Talen Tools
-
Type TW28
-
TW28
-
8712448424042
-
Deze watertimer is verstelbaar van 5 tot 120 minuten
-
Hij geschikt voor een kraanaansluiting van 3/4 of 1 duims
-
De watertimer is universeel toepasbaar
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TW28 |
| EAN artikel | 8712448424042 |
| Intrastat CBS code | 39174000 |
| Artikel ID | N10748416 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Talen Tools |
| EAN leverancier | 8712448281508 |
| Merk | Talen Tools |
| Productgroep | Waterassortiment |
| Productsoort | Watertimer |
| Type | TW28 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Breedte | 142 mm |
| Lengte | 229 mm |
| Gewicht | 240 g |
| Verstelbaar | 5 tot 120 minuten |