Talen Tools stofblik 8400
Artikelnummer: Y20500443
- Stofblik
- Talen Tools
- Type 8400
- 8400
- 8710374021564
Vanaf 1
€ 4,82 per stuk
0,54 € off
-10%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Stofblik
-
Merk Talen Tools
-
Type 8400
-
8400
-
8710374021564
-
Dit witte stof blik is geschikt voor het opvegen van stof etc
-
Hij is gemaakt van metaal en is voorzien van een beugelgrip
-
Materiaal: metaal
-
Kleur: wit
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8400 |
| EAN artikel | 8710374021564 |
| Intrastat CBS code | 96031000 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Talen Tools |
| EAN leverancier | 8712448281508 |
| Merk | Talen Tools |
| Productgroep | Bezems |
| Productsoort | Stofblik |
| Type | 8400 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Breedte | 26 cm |
| Lengte | 26 cm |
| Gewicht | 250 g |