Talen Tools Oranje wimpel VL1521
Artikelnummer: Y20500232
- Wimpel
- Talen Tools
- Type VL1521
- VL1521
- 8714788741308
Vanaf 1
€ 6,27 per stuk
0,33 € off
-5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Wimpel
-
Merk Talen Tools
-
Type VL1521
-
VL1521
-
8714788741308
-
Deze oranje wimpel mag u bij bepaalde gelegenheden boven u vlag laten wapperen
-
Namelijk bij verjaardagen, geboortes en huwelijken van leden van het koninklijkhuis
-
De lengte van een wimpel is meestal iets groter dan de diagonaal van de vlag die er onder hangt
-
Kleur: oranje
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | VL1521 |
| EAN artikel | 8714788741308 |
| Intrastat CBS code | 95051090 |
| Artikel ID | N10285649 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Talen Tools |
| EAN leverancier | 8712448281508 |
| Merk | Talen Tools |
| Productgroep | Vlaggen |
| Productsoort | Wimpel |
| Type | VL1521 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Breedte | 220 mm |
| Lengte | 200 mm |
| Gewicht | 40 g |