Nemef garagedeurbeslag F1 3041/4-60 mm M6 vierkantstift 9 mm 9304104606
Artikelnummer: Y19502482
- Garagedeurbeslag F1
- Nemef
- Type 3041/4-60 mm M6 vierkantstift 9 mm
- 9304104606
- 8713515019512
Vanaf 1
€ 12,99 per stuk
3,25 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Garagedeurbeslag F1
-
Merk Nemef
-
Type 3041/4-60 mm M6 vierkantstift 9 mm
-
9304104606
-
8713515019512
-
Garagedeuren
-
Met M6 draad in de stift
-
F1 geëloxeerde aluminium buitenkruk
-
Vierkantstift 9 mm
-
Leverbaar in stiftlengte:
-
60 mm (zichtbaar 53 mm)
-
82 mm (zichtbaar 75 mm)
-
100 mm (zichtbaar 95 mm)
-
Afwerking: F1 geëloxeerd
-
Model kruk: T
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9304104606 |
| EAN artikel | 8713515019512 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10077033 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Assa Abloy |
| EAN leverancier | 8713515999005 |
| Merk | Nemef |
| Productgroep | Garagedeurbeslag |
| Productsoort | Garagedeurbeslag F1 |
| Type | 3041 |
| Model | 3041/4-60 mm M6 vierkantstift 9 mm |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Verpakking | Per stuk |
| Uitvoering | 60 mm stiftlengte |
| Afmeting kruk | 86x20 mm |