Dormakaba TS 73 V/TS 83 vlakke montageplaat voor TS83 EN 3-6/TS73 V zilver 38000201
Artikelnummer: Y10180577
- Vlakke montageplaat
- Dormakaba
- Type TS 73 V/TS 83
- 38000201
- 4021226313206
Vanaf 1
€ 26,54 per stuk
1,40 € off
-5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Vlakke montageplaat
-
Merk Dormakaba
-
Type TS 73 V/TS 83
-
38000201
-
4021226313206
-
Vlakke montageplaat ten behoeve van de TS 73 V/ TS 83
-
Als tussenplaat als directe montage niet mogelijk is
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 38000201 |
| EAN artikel | 4021226313206 |
| Intrastat CBS code | 76169990 |
| Artikel ID | N10120648 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dormakaba |
| EAN leverancier | 8712423017757 |
| Merk | Dormakaba |
| Productgroep | Deurdranger toebehoren |
| Productsoort | Vlakke montageplaat |
| Type | TS 73 V/TS 83 |
| Gewicht | 0,87 kg |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
| Breedte | 106 mm |
| Lengte | 245 mm |
| Toepasbaar bij 3-6 EN | Ja |