Dormakaba 8550 blindlager vloerlager deurdeel 65010020
Artikelnummer: Y10180361
- Blindlager
- Dormakaba
- Type 8550
- 65010020
- 4021226015254
Vanaf 1
€ 24,35 per stuk
1,28 € off
-5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Blindlager
-
Merk Dormakaba
-
Type 8550
-
65010020
-
4021226015254
-
Blindlager met vlakke as
-
Het taatslager, is naast glazen deuren, ook in combinatie met de desbetreffende onderspeunen uit het accesoireprogramma voor BTS vloerveren ook geschikt voor aluminium-, stalen- en houten deuren
-
Draairichting: DIN links/rechts
-
Geschiktheid deuren: draai-en pendeldeuren
-
Pendel: ja
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 65010020 |
| EAN artikel | 4021226015254 |
| Intrastat CBS code | 76101000 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dormakaba |
| EAN leverancier | 8712423017757 |
| Merk | Dormakaba |
| Productgroep | Deurdranger toebehoren |
| Productsoort | Blindlager |
| Type | 8550 |
| Materiaal | Aluminium |
| Breedte | 101 mm |
| Hoogte | 5 mm |
| Lengte | 45 mm |