Dormakaba G-N XEA hoekconsole 428 hoekconsole wit RAL 9010 57430010
Artikelnummer: Y10180255
- Hoekconsole
- Dormakaba
- Type G-N XEA
- 57430010
- 4048442641104
Vanaf 1
€ 40,28 per stuk
2,12 € off
-5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hoekconsole
-
Merk Dormakaba
-
Type G-N XEA
-
57430010
-
4048442641104
-
Hoekconsole ten behoeve van de G-N XEA
-
Voor het aanbrengen van de glijrail aan deurkaders
-
Lengte: 518 mm
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 57430010 |
| EAN artikel | 4048442641104 |
| Intrastat CBS code | 83026000 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dormakaba |
| EAN leverancier | 8712423017757 |
| Merk | Dormakaba |
| Productgroep | Deurdranger toebehoren |
| Productsoort | Hoekconsole |
| Type | G-N XEA |
| Kleur | Wit RAL 9010 |
| Materiaal | Metaal |
| Montagewijzen | Geen directe montage mogelijk |
| Breedte | 25 mm |
| Hoogte | 5 mm |
| Boorpatroon | 428 mm |