GAH Alberts scharnier stift los geel verzinkt 63x45x1,5 mm 349073
Artikelnummer: S51500473
- Scharnier
- GAH Alberts
- Type 349073
- 349073
- 4004338349073
Vanaf 25
€ 25,40 per 25 stuks
0,25 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Scharnier
-
Merk GAH Alberts
-
Type 349073
-
349073
-
4004338349073
-
Materiaal: staal ruw
-
Oppervlak: galvanisch geel verzinkt
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 349073 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 349073 |
| EAN artikel | 4004338349073 |
| Intrastat CBS code | 8302100090 |
| Artikel ID | N10867382 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | GAH Alberts |
| EAN leverancier | 4004338000004 |
| Merk | GAH Alberts |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Scharnier staal geel verzinkt |
| Productgroep | Scharnieren |
| Productsoort | Scharnier |
| Type | 349073 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 25 stuks |
| Maat a | 63 mm |
| Maat b | 45 mm |
| Aantal gaten | 6 stuks |
| Gat | 5.3 mm |
| Materiaal dikte | 1,5 mm |