GAH Alberts staart kistscharnier rolbaar geel verzinkt 200x32x90 mm 347345
Artikelnummer: S51500388
- Staartscharnier
- GAH Alberts
- Type 347345
- 347345
- 4004338347345
Vanaf 10
€ 28,56 per 10 stuks
0,71 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Staartscharnier
-
Merk GAH Alberts
-
Type 347345
-
347345
-
4004338347345
-
Materiaal: staal ruw
-
Oppervlak: galvanisch geel verzinkt
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 347345 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 347345 |
| EAN artikel | 4004338347345 |
| Intrastat CBS code | 8302100090 |
| Artikel ID | N10867746 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | GAH Alberts |
| EAN leverancier | 4004338000004 |
| Merk | GAH Alberts |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Hengen - Heng geel verzinkt |
| Productgroep | Box fittings |
| Productsoort | Staartscharnier |
| Type | 347345 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 10 stuks |
| Maat a | 200 mm |
| Maat b | 32,0 mm |
| Maat c | 90 mm |
| Maat d | 43,5 mm |
| Gat | 6.3 mm |
| Materiaal dikte | 2,5 mm |