GAH Alberts gaatjesband sendzimir verzinkt 17 mm 10 m 334208
Artikelnummer: S51500013
- Gaatjesband
- GAH Alberts
- Type 334208
- 334208
- 4004338334208
Vanaf 5
€ 41,44 per 5 stuks
2,07 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Gaatjesband
-
Merk GAH Alberts
-
Type 334208
-
334208
-
4004338334208
-
Materiaal: staal ruw
-
Oppervlak: sendzimir verzinkt
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 334208 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 334208 |
| EAN artikel | 4004338334208 |
| Intrastat CBS code | 7326909890 |
| Artikel ID | N10868295 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | GAH Alberts |
| EAN leverancier | 4004338000004 |
| Merk | GAH Alberts |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Montagebanden - Montageband verzinkt |
| Productgroep | Gaatjesbanden |
| Productsoort | Gaatjesband |
| Type | 334208 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 5 stuks |
| Maat a | 17 mm |
| Maat b | 12 mm |
| Gat | 7 mm |
| Materiaal dikte | 0,8 mm |