Dynaplus constructieschroef staal verzinkt VZ platkop PK met snijpunt Torx TX 40 8.0x100/55 mm 50 stuks 0281.01.62601
Artikelnummer: S51406087
- Dynaplus Unischroef platkop staal verzinkt Torx TX
- Dynaplus
- Type 0281.01.62601
- 0281.01.62601
- 8712811015358
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Hoenderdaal Fasteners
Beschrijving
-
Dynaplus Unischroef platkop staal verzinkt Torx TX
-
Merk Dynaplus
-
Type 0281.01.62601
-
0281.01.62601
-
8712811015358
-
Dynaplus unischroeven met Torx TX-drive zijn ontwikkeld voor optimaal schroefgemak en zijn te verwerken in diverse bouwmaterialen
-
De unischroeven draaien vliegensvlug in en zijn in de meeste gevallen zonder voorboren te verwerken
-
Ze zijn tot wel 50 % sneller dan gewone schroeven en hebben een opmerkelijke lage indraaiweerstand waardoor er per acculading veel meer schroeven verwerkt kunnen worden
-
De elektrolytisch verzinkte schroeven zijn gemaakt van gehard koolstofstaal en zijn door een uitgekiend hardingsproces niet alleen supersterk, maar ze zijn ook heel buigzaam
-
Hierdoor wordt de kans op afbreken geminimaliseerd, zowel tijdens het inschroeven als nadien, als de schroeven zijn verwerkt en het hout gaat werken
-
De extra diepe Torx TX-drive zorgt voor veel grip en maakt het inschroeven eenvoudig
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0281.01.62601 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 2810162601 |
| EAN artikel | 8712811015358 |
| Intrastat CBS code | 73181499 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Hoenderdaal Fasteners |
| EAN leverancier | 8712811999924 |
| Merk | Dynaplus |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Spaanplaatschroeven - Spaanplaatschroef platverzonken kop Torx verzinkt |
| Productgroep | Spaanplaatschroeven |
| Productsoort | Dynaplus Unischroef platkop staal verzinkt Torx TX |
| Type | 0281.01.62601 |
| Minimale besteleenheid | 50 stuks |
| Inhoud | 50 stuks |
| Schroef aandrijving | TX-40 |
| Diameter | 8.0 mm |
| Lengte | 100/55 mm |
| Dop-nummer | DP0281.01.02NL |
| Draaduitvoering | Deeldraad |
| Type boorpunt | Snijpunt type-17 met cross-sections en kartels |
| CE norm | 14592 |
| Kopdiameter | 14,5 mm |
| Lengte schroefdraad | 55 mm |
| Freesribben | Inwendig |
| Diameter plug | 10, 12 mm |