Rawl doorsteekanker staal verzinkt VZ R-XPT ETA optie 7 ongescheurd beton M12x180 mm 50 stuks R03-12180/85
Artikelnummer: S51401427
  • Doorsteekanker R-XPT staal verzinkt
  • Rawl
  • Type R03-12180/85
  • R03-12180/85
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
  • Verzenden met UPS
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen
Let op!
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
Video's
Bedrijfspresentatie Hoenderdaal Fasteners
Beschrijving
  • Merk Rawl
  • Type R03-12180/85
  • R03-12180/85
  • RAWL doorsteekanker RAWLEX R-SPT
  • Elektrolytisch verzinkt
  • Klip met 3 segmenten
  • Volledig voorgemonteerd
  • ETA gekeurd doorsteekanker: Europese Technische Goedkeuring.Optie 7 voor ongescheurd beton
  • Materiaal: gehard staal
  • Bewerking: verzinkt
  • Verpakking: karton
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier R03-12180/85
Alternatief artikelnummer leverancier R031218085
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Hoenderdaal Fasteners
EAN leverancier 8712811999924
Merk Rawl
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Bouwverankering - Ankers - Doorsteekanker verzinkt
Productgroep Doorsteekankers
Productsoort Doorsteekanker R-XPT staal verzinkt
Type R03-12180/85
Minimale besteleenheid 50 stuks
Inhoud 50 stuks
Serie R-SPT
Draad M M12
Schroef aandrijving SW-19
Uitvoering Optie 7
Lengte 180 mm
Boorgatdiameter 12 mm
Minimale boorgatdiepte 80 mm
Klemdikte maximaal 105 mm
Klemdikte minimaal 85 mm