De Raat Security kluis inbraakwerend Wertheim AG 30 071070601
Artikelnummer: S51260779
- Eurosafe kluis inbraakwerend Wertheim AG
- De Raat Security
- Type Wertheim AG 30
- 071070601
- 8712897040336
Vanaf 1
€ 2.115,65 per stuk
373,35 € off
-15%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Eurosafe kluis inbraakwerend Wertheim AG
-
Merk De Raat Security
-
Type Wertheim AG 30
-
071070601
-
8712897040336
-
De Wertheim AG/AM serie biedt u indrukwekkende inbraakwerende capaciteiten
-
Met hun fraaie vormgeving zullen deze kluizen zeker niet misstaan in uw prive- of kantooromgeving
-
Biedt bescherming tegen inbraak en een eerste bescherming tegen brand
-
Geschikt voor de berging van kostbaarheden
-
In hoogte verstelbare legborden
-
Modellen AM voorbereid voor kabeldoorvoer
-
Voorzien van een dubbelbaard sleutelslot (2 sleutels meegeleverd)
-
Voorbereid voor vloer- en muurverankering
-
Kleur: RAL 7037, donkergrijs
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 071070601 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 71070601 |
| EAN artikel | 8712897040336 |
| Intrastat CBS code | 83030040 |
| Artikel ID | N11025936 |
| Leverancier | De Raat Security |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| EAN leverancier | 8712897000002 |
| Merk | De Raat Security |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Kluizen - Kluis inbraakwerend |
| Productgroep | Eurosafes |
| Productsoort | Eurosafe kluis inbraakwerend Wertheim AG |
| Type | Wertheim AG 30 |
| Alternatief type | Wertheim AG30 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 215 kg |
| Buitenmaat breedte | 450 mm |
| Buitenmaat hoogte | 1075 mm |
| Buitenmaat diepte | 442 mm |
| Aantal legborden | 2 stuks |
| Binnenmaat breedte | 495 mm |
| Binnenmaat diepte | 310 mm |
| Binnenmaat hoogte | 1025 mm |
| Brandwerendheid | Niet getest, biedt een eerste bescherming bij brand |
| Inhoud | 127 L |
| Norm braakwerend | EN 1143-1 klasse i |
| Waardeberging | 10,000 EUR |
| Waardeberging kostbaarheden | 20,000 EUR |
| Norm brandwerend | DIN 4102 |