De Raat Security stopcontactsafe STW 111000602
Artikelnummer: S51260739
- Stopcontactsafe STW
- De Raat Security
- Type Stopcontactsafe STW
- 111000602
- 8712897258786
Vanaf 1
€ 284,75 per stuk
50,25 € off
-15%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Stopcontactsafe STW
-
Merk De Raat Security
-
Type Stopcontactsafe STW
-
111000602
-
8712897258786
-
U kunt in de stopcontactsafe STW uw waardevolle spullen geheel onzichtbaar opbergen
-
De stopcontactsafe STW is een verborgen kluis die in de muur ingebouwd kan worden en kan worden afgesloten met behulp van de realistisch ogende wandcontactdoos
-
Hiermee zijn uw spullen veilig en goed verborgen
-
Biedt een basisbescherming tegen inbraak
-
Geschikt voor de berging van kostbaarheden
-
Inclusief 3 opbergbakjes
-
Bij een gesloten kluis is alleen het stopcontactafdekplaatje te zien
-
Niet als stopcontact te gebruiken
-
Voorzien van een dubbelbaard sleutelslot (2 sleutels meegeleverd)
-
Kleur: RAL 7035, grijs
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 111000602 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 111000602 |
| EAN artikel | 8712897258786 |
| Intrastat CBS code | 83030040 |
| Artikel ID | N10580442 |
| Leverancier | De Raat Security |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| EAN leverancier | 8712897000002 |
| Merk | De Raat Security |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Kluizen - Inbouwkluizen - Muurkluis inbraakwerend |
| Productgroep | Muur- en vloerkluizen |
| Productsoort | Stopcontactsafe STW |
| Type | Stopcontactsafe STW |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 4 kg |
| Buitenmaat breedte | 360 mm |
| Buitenmaat hoogte | 130 mm |
| Buitenmaat diepte | 130 mm |
| Binnenmaat breedte | 330 mm |
| Binnenmaat diepte | 105 mm |
| Binnenmaat hoogte | 126 mm |