De Raat Security wapenkast inbraakwerend pistolenkluis PWKA 081100001
Artikelnummer: S51260707
- Pistolenkluis inbraakwerend PWKA
- De Raat Security
- Type Pistolenkluis PWKA
- 081100001
- 8712897003652
Vanaf 1
€ 222,70 per stuk
39,30 € off
-15%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Pistolenkluis inbraakwerend PWKA
-
Merk De Raat Security
-
Type Pistolenkluis PWKA
-
081100001
-
8712897003652
-
Berg uw wapens veilig op met de pistolenkluis PWKA
-
Dankzij het extra afsluitbare binnenvak kunt u ook uw munitie veilig opbergen
-
Biedt bescherming tegen inbraak
-
Geschikt voor de berging van wapens en munitie
-
Met afsluitbaar binnenvak met cilinderslot, afmeting (hxbxd): 145 x 390 x 200 mm
-
Voorzien van een dubbelbaard sleutelslot (2 sleutels meegeleverd)
-
Voorbereid voor vloer- en muurverankering
-
Kleur: lichtgrijs
-
Inbraakwerendheid: Dit product is niet inbraakwerend gecertificeerd
-
Norm brandwerend: DIN 4102
-
Brandwerendheid: Niet getest, biedt een eerste bescherming bij brand
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 081100001 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 81100001 |
| EAN artikel | 8712897003652 |
| Intrastat CBS code | 83030040 |
| Artikel ID | N10074435 |
| Leverancier | De Raat Security |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| EAN leverancier | 8712897000002 |
| Merk | De Raat Security |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Kluizen - Wapenkasten - Wapenkast inbraakwerend |
| Productgroep | Wapensafes |
| Productsoort | Pistolenkluis inbraakwerend PWKA |
| Type | Pistolenkluis PWKA |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 35 kg |
| Buitenmaat breedte | 450 mm |
| Buitenmaat hoogte | 350 mm |
| Buitenmaat diepte | 380 mm |
| Binnenmaat breedte | 390 mm |
| Binnenmaat diepte | 290 mm |
| Binnenmaat hoogte | 290 mm |
| Inhoud | 24 L |