De Raat Security sleutelkluis inbraakwerend Technomax CE-40 131000681
Artikelnummer: S51260658
- Sleutelkluis inbraakwerend Technomax
- De Raat Security
- Type Technomax CE 40
- 131000681
- 8712897030450
Vanaf 1
€ 473,45 per stuk
83,55 € off
-15%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Sleutelkluis inbraakwerend Technomax
-
Merk De Raat Security
-
Type Technomax CE 40
-
131000681
-
8712897030450
-
Met deze stijlvolle sleutelkluizen van Technomax kunt u uw sleutels veilig en geordend opbergen
-
Hierdoor zijn uw sleutels goed beschermd en heeft u altijd een goed overzicht van de sleutels die in omloop zijn
-
Biedt bescherming tegen inbraak
-
Geschikt voor berging van sleutels
-
Model CK is voorzien van een dubbelbaard sleutelslot (2 sleutels meegeleverd)
-
Model CE is voorzien van een vrij instelbaar elektronisch cijferslot en noodsleutelslot (2 sleutels meegeleverd)
-
Model CE 92 heeft extra grote haken
-
Voorbereid voor muurverankering
-
Kleur: donkergrijs
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 131000681 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 131000681 |
| EAN artikel | 8712897030450 |
| Intrastat CBS code | 83030040 |
| Artikel ID | N10073730 |
| Leverancier | De Raat Security |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| EAN leverancier | 8712897000002 |
| Merk | De Raat Security |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Kluizen - Sleutelkasten en -kluizen - Sleutelkluis inbraakwerend |
| Productgroep | Sleutelkluizen |
| Productsoort | Sleutelkluis inbraakwerend Technomax |
| Type | Technomax CE 40 |
| Alternatief type | Technomax CE40 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 25 kg |
| Buitenmaat breedte | 360 mm |
| Buitenmaat hoogte | 470 mm |
| Buitenmaat diepte | 140 mm |
| Aantal haken | 40 stuks |