De Raat Security kluis legbord voor archiefkast Lloyd 90A 025001000
Artikelnummer: S51260506
- Accessoires archiefkast Lloyd legbord
- De Raat Security
- Type Legbord Lloyd 90A
- 025001000
- 8712897019837
Vanaf 1
€ 38,70 per stuk
4,30 € off
-10%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Accessoires archiefkast Lloyd legbord
-
Merk De Raat Security
-
Type Legbord Lloyd 90A
-
025001000
-
8712897019837
-
Archiefkast Lloyd legbord
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 025001000 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 25001000 |
| EAN artikel | 8712897019837 |
| Intrastat CBS code | 83030040 |
| Artikel ID | N10790094 |
| Leverancier | De Raat Security |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| EAN leverancier | 8712897000002 |
| Merk | De Raat Security |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Kluizen - Kluis toebehoren - Legbord |
| Productgroep | Accessoires |
| Productsoort | Accessoires archiefkast Lloyd legbord |
| Type | Legbord Lloyd 90A |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Binnenmaat breedte | 495 mm |
| Binnenmaat diepte | 312 mm |
| Binnenmaat hoogte | 695 mm |
| Opgegeven uitwendige diepte is exclusief beslag van | 20 mm |
| Geschikt voor model | 90A |