De Raat Security kluis legbord 660 mm breed voor Wertheim 075002500
Artikelnummer: S51260476
- Accessoires kluis Wertheim legbord
- De Raat Security
- Type Legbord 660 mm breed
- 075002500
- 8712897599315
Vanaf 1
€ 100,30 per stuk
17,70 € off
-15%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Accessoires kluis Wertheim legbord
-
Merk De Raat Security
-
Type Legbord 660 mm breed
-
075002500
-
8712897599315
-
Wertheim legbord
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 075002500 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 75002500 |
| EAN artikel | 8712897599315 |
| Intrastat CBS code | 83030040 |
| Artikel ID | N10790120 |
| Leverancier | De Raat Security |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| EAN leverancier | 8712897000002 |
| Merk | De Raat Security |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Kluizen - Kluis toebehoren - Legbord |
| Productgroep | Accessoires |
| Productsoort | Accessoires kluis Wertheim legbord |
| Type | Legbord 660 mm breed |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Binnenmaat breedte | 495 mm |
| Binnenmaat diepte | 312 mm |
| Binnenmaat hoogte | 695 mm |