Bosta drukbuis PVC-U 2 inch x 3,1 mm glad Class D-PN12 wit 1 m 7024207
Artikelnummer: S51058909
- Drukbuis
- Bosta
- 7024207
- 4019305681223
Neem contact met ons op voor de actuele prijs.
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
- Drukbuis
- Merk Bosta
- 7024207
- 4019305681223
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 7024207 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 7024207 |
| EAN artikel | 4019305681223 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10873792 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | MegaGroup Bosta |
| EAN leverancier | 4019305330497 |
| Merk | Bosta |
| Productgroep | Drukbuis |
| Productsoort | Drukbuis |
| Type | - |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 meter |
| Maat | 2 inch |
| Maat 1 | 2 inch |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | PVC-U |
| Verbinding | Glad |
| Verbinding 2 | Glad |
| Handelslengte | 1 m |
| Buitendiameter | 60.3 mm |
| Wand | 3,1 mm |
| Pressur EBS 3505 | Class D-PN 12 |