Bosta drukbuis PVC-U 315 mm x 12,1 mm lijmmof x glad 10 bar crème 5 m KIWA 0329586
Artikelnummer: S51058842
- Drukbuis met KIWA keur 10 bar
- Bosta
- 0329586
- 4019305380164
Vanaf 30
€ 6.296,40 per 30 meter
23,32 € off
-10%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Beschrijving
- Drukbuis met KIWA keur 10 bar
- Merk Bosta
- 0329586
- 4019305380164
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0329586 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 329586 |
| EAN artikel | 4019305380164 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10869495 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | MegaGroup Bosta |
| EAN leverancier | 4019305330497 |
| Merk | Bosta |
| Productgroep | Drukbuis |
| Productsoort | Drukbuis met KIWA keur 10 bar |
| Type | - |
| Minimale bestelhoeveelheid | 30 meter |
| Maat | 315 mm |
| Kleur | Crème |
| Materiaal | PVC-U |
| Verbinding | Lijmmof |
| Verbinding 2 | Glad |
| Maat 1 | 315 mm |
| Handelslengte | 5 m |
| Keurmerk | KIWA |
| Werkdruk | 10 bar |
| Wand | 12,1 mm |