Bosta drukbuis PVC-U 125 mm x 6,0 mm lijmmof x glad ISO-PN16 grijs 5 m KIWA 0329182
Artikelnummer: S51058835
- Drukbuis met KIWA keur 125 bar
- Bosta
- 0329182
- 4019305082402
Vanaf 5
€ 148,64 per 5 meter
7,43 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Beschrijving
- Drukbuis met KIWA keur 125 bar
- Merk Bosta
- 0329182
- 4019305082402
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0329182 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 329182 |
| EAN artikel | 4019305082402 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10237137 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | MegaGroup Bosta |
| EAN leverancier | 4019305330497 |
| Merk | Bosta |
| Productgroep | Drukbuis |
| Productsoort | Drukbuis met KIWA keur 125 bar |
| Type | - |
| Minimale bestelhoeveelheid | 5 meter |
| Maat | 125 mm |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | PVC-U |
| Verbinding | Lijmmof |
| Verbinding 2 | Glad |
| Maat 1 | 125 mm |
| Handelslengte | 5 m |
| Keurmerk | KIWA |
| Werkdruk | 12,5 bar |
| Wand | 6,0 mm |