Bosta drukbuis PVC-U 110 mm x 5,3 mm lijmmof x glad ISO-PN16 grijs 5 m KIWA 0329181
Artikelnummer: S51058834
- Drukbuis met KIWA keur 125 bar
- Bosta
- 0329181
- 4019305082396
Vanaf 5
€ 116,64 per 5 meter
5,83 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Beschrijving
- Drukbuis met KIWA keur 125 bar
- Merk Bosta
- 0329181
- 4019305082396
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0329181 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 329181 |
| EAN artikel | 4019305082396 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10237136 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | MegaGroup Bosta |
| EAN leverancier | 4019305330497 |
| Merk | Bosta |
| Productgroep | Drukbuis |
| Productsoort | Drukbuis met KIWA keur 125 bar |
| Type | - |
| Minimale bestelhoeveelheid | 5 meter |
| Maat | 110 mm |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | PVC-U |
| Verbinding | Lijmmof |
| Verbinding 2 | Glad |
| Maat 1 | 110 mm |
| Handelslengte | 5 m |
| Keurmerk | KIWA |
| Werkdruk | 12,5 bar |
| Wand | 5,3 mm |