Bosta drukbuis PVC-U 20 mm x 1,5 mm glad ISO-PN16 grijs 4 m KIWA 0329120
Artikelnummer: S51058815
- Drukbuis met KIWA keur 16 bar
- Bosta
- 0329120
- 4019305082037
Vanaf 4
€ 7,33 per 4 meter
0,10 € off
-5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Beschrijving
- Drukbuis met KIWA keur 16 bar
- Merk Bosta
- 0329120
- 4019305082037
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0329120 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 329120 |
| EAN artikel | 4019305082037 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10237107 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | MegaGroup Bosta |
| EAN leverancier | 4019305330497 |
| Merk | Bosta |
| Productgroep | Drukbuis |
| Productsoort | Drukbuis met KIWA keur 16 bar |
| Type | - |
| Minimale bestelhoeveelheid | 4 meter |
| Maat | 20 mm |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | PVC-U |
| Verbinding | Glad |
| Verbinding 2 | Glad |
| Maat 1 | 20 mm |
| Handelslengte | 4 m |
| Keurmerk | KIWA |
| Werkdruk | 16 bar |
| Wand | 1,5 mm |