Bosta warmtewisselaar RVS 316 buitendraad x binnendraad HF 40 0891981
Artikelnummer: S51057859
- Warmtewisselaar Hi-Flow V4A
- Bosta
- 0891981
- 4019305313292
Vanaf 1
€ 576,05 per stuk
101,66 € off
-15%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Warmtewisselaar Hi-Flow V4A
-
Merk Bosta
-
0891981
-
4019305313292
-
Hi-Flow warmtewisselaar is een uitvoerig geteste unit met een efficiënt warmte overdracht vermogen
-
Het apparaat is bedoeld voor zwembaden en andere applicaties waarbij een hoge doorstroming en laag drukverval vereist is
-
Alle modellen kunnen geïnstalleerd worden in combinatie met boilers, warmtepompen, zonnepanelen en andere warmtebronnen
-
Deze warmtewisselaars zijn licht en compact
-
Het gebruikte materiaal (zuurbestendig RVS AISI 316) is gekozen vanwege het gebruik bij omstandigheden waarbij er een hoog risico bestaat op verwering
-
Verstelbare RVS bevestigingsbeugels worden meegeleverd
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0891981 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 891981 |
| EAN artikel | 4019305313292 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10319564 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | MegaGroup Bosta |
| EAN leverancier | 4019305330497 |
| Merk | Bosta |
| Productgroep | Warmtewisselaar |
| Productsoort | Warmtewisselaar Hi-Flow V4A |
| Type | - |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Materiaal | RVS 316 |
| Lengte | 455 mm |
| Verbinding | Buitendraad |
| Verbinding 2 | Binnendraad |
| Materiaal huis | RVS 316 |
| Model | HF 40 |
| Maat primair systeem | 1 inch |
| Maat 2 secundair systeem | 1 1/2 inch |
| Capaciteit KWH | 40 kW/h |
| Werkdruk primair systeem | 30 bar |
| Werkdruk secundair systeem | 8 bar |
| Doorlaat primair systeem | 60 L/min |
| Doorlaat secundair systeem | 300 L/min |