Mega slang PVC 25 mm 6 bar geel 50 m type Megaflex 0500381
Artikelnummer: S51057425
- Mega slang type Megaflex
- Mega Profec
- Type Megaflex
- 0500381
- 4019305269209
Vanaf 50
€ 238,40 per 50 meter
1,19 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Mega slang type Megaflex
-
Merk Mega Profec
-
Type Megaflex
-
0500381
-
4019305269209
-
3 lagen
-
Tricot Trevira Hoechst inlagen
-
Cadmium en Barium vrij
-
UV bestendig
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0500381 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 500381 |
| EAN artikel | 4019305269209 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10528882 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | MegaGroup Bosta |
| EAN leverancier | 4019305330497 |
| Merk | Mega Profec |
| Productgroep | Slang |
| Productsoort | Mega slang type Megaflex |
| Type | Megaflex |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50 meter |
| Maat | 25 mm |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | PVC |
| Maat 1 | 25 mm |
| Maximale temperatuur | 60 graden C |
| Handelslengte | 50 m |
| Werkdruk | 6 bar |
| Binnen diameter | 25 mm |