Merlett spiraalslang PVC 152 mm 2 bar groen-grijs 20 m type Arizona 0520227
Artikelnummer: S51057394
- Merlett spiraalslang type Arizona
- Merlett
- Type Arizona
- 0520227
- 4019305138710
Vanaf 20
€ 1.698,81 per 20 meter
14,99 € off
-15%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Beschrijving
- Merlett spiraalslang type Arizona
- Merk Merlett
- Type Arizona
- 0520227
- 4019305138710
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0520227 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 520227 |
| EAN artikel | 4019305138710 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10530963 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | MegaGroup Bosta |
| EAN leverancier | 4019305330497 |
| Merk | Merlett |
| Productgroep | Spiraalslang |
| Productsoort | Merlett spiraalslang type Arizona |
| Type | Arizona |
| Minimale bestelhoeveelheid | 20 meter |
| Maat | 152 mm |
| Kleur | Groen-grijs |
| Materiaal | PVC |
| Maat 1 | 152 mm |
| Handelslengte | 20 m |
| Werkdruk | 2 bar |
| Buitendiameter | 170,4 mm |
| Wand | 9,2 mm |
| Buigradius | 610 mm |
| Binnen diameter | 152 mm |
| Temperatuurbereik | -25 - 55 graden C |