Merlett spiraalslang PVC 90 mm 3,5 bar groen-grijs 30 m type Arizona 0520220
Artikelnummer: S51057390
- Merlett spiraalslang type Arizona
- Merlett
- Type Arizona
- 0520220
- 4019305138642
Vanaf 30
€ 1.317,59 per 30 meter
7,75 € off
-15%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Beschrijving
- Merlett spiraalslang type Arizona
- Merk Merlett
- Type Arizona
- 0520220
- 4019305138642
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0520220 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 520220 |
| EAN artikel | 4019305138642 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10530967 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | MegaGroup Bosta |
| EAN leverancier | 4019305330497 |
| Merk | Merlett |
| Productgroep | Spiraalslang |
| Productsoort | Merlett spiraalslang type Arizona |
| Type | Arizona |
| Minimale bestelhoeveelheid | 30 meter |
| Maat | 90 mm |
| Kleur | Groen-grijs |
| Materiaal | PVC |
| Maat 1 | 90 mm |
| Handelslengte | 30 m |
| Werkdruk | 3,5 bar |
| Buitendiameter | 103,7 mm |
| Wand | 6,85 mm |
| Buigradius | 360 mm |
| Binnen diameter | 90 mm |
| Temperatuurbereik | -25 - 55 graden C |