Mega spiraalslang PVC 90 mm 3 bar grijs 30 m type Polar 7006964
Artikelnummer: S51057382
- Mega spiraalslang type Polar
- Mega Profec
- Type Polar
- 7006964
- 4019305611268
Vanaf 30
€ 1.588,40 per 30 meter
9,34 € off
-15%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Beschrijving
- Mega spiraalslang type Polar
- Merk Mega Profec
- Type Polar
- 7006964
- 4019305611268
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 7006964 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 7006964 |
| EAN artikel | 4019305611268 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10528649 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | MegaGroup Bosta |
| EAN leverancier | 4019305330497 |
| Merk | Mega Profec |
| Productgroep | Spiraalslang |
| Productsoort | Mega spiraalslang type Polar |
| Type | Polar |
| Minimale bestelhoeveelheid | 30 meter |
| Maat | 90 mm |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | PVC |
| Maat 1 | 90 mm |
| Handelslengte | 30 m |
| Werkdruk | 3 bar |
| Buitendiameter | 104,4 mm |
| Wand | 7,2 mm |
| Buigradius | 330 mm |
| Binnen diameter | 90 mm |
| Temperatuurbereik | -30 - 50 graden C |