Beulco steunbus messing 32 mm x 3,0 mm SDR 11 10 bar KIWA 0701522
Artikelnummer: S51054660
- Beulco steunbus voor PE 100 SDR 11
- Beulco
- 0701522
- 4019305405461
Vanaf 1
€ 8,90 per stuk
0,47 € off
-5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Beulco steunbus voor PE 100 SDR 11
-
Merk Beulco
-
0701522
-
4019305405461
-
Volgens DIN 8076
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0701522 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 701522 |
| EAN artikel | 4019305405461 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10240142 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | MegaGroup Bosta |
| EAN leverancier | 4019305330497 |
| Merk | Beulco |
| Productgroep | Steunbus |
| Productsoort | Beulco steunbus voor PE 100 SDR 11 |
| Type | - |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Maat | 32 mm |
| Materiaal | Messing |
| Maat 1 | 32 mm |
| Keurmerk | KIWA |
| Werkdruk | 10 bar |
| DIN norm | DIN 8076 |
| Wand | 3,0 mm |
| SDR klasse | SDR 11 |