Ellen dorpelprofiel met borstel aluminium De Luxe 100 cm 41950050
Artikelnummer: S51010355
- Dorpelprofiel aluminium De Luxe 100 cm
- Ellen
- De Luxe
- 41950050
- 8711286860401
Vanaf 6
€ 11,48 per stuk
4,36 € off
-27,5%
+ 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 15,44 per stuk
0,40 € off
-2,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Montage instructie dorpel profielen
Beschrijving
-
Dorpelprofiel aluminium De Luxe 100 cm
-
Ellen
-
Type De Luxe
-
41950050
-
8711286860401
-
Toepassing: voor de onderzijde van deuren, schuif- en roldeuren
-
Afdichting door middel van borstel
-
Maximale kier 18 mm
-
Montage met klikblokjes
-
Wordt onzichtbaar geschroefd
-
Afdekkapjes voor mooie afwerking van de uiteinden
-
Naturel geanodiseerd
-
Ellen dorpelprofiel met borstel aluminium De Luxe 100 cm 41950050 kopen?
-
Ellen Dorpelprofiel met borstel aluminium en meer Dorpelprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 41950050 |
| EAN artikel | 8711286860401 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N11203462 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelprofielen - Dorpelprofiel met borstel aluminium |
| Productgroep | Dorpelprofielen aluminium |
| Productsoort | Dorpelprofiel aluminium De Luxe 100 cm |
| Type | De Luxe |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Verpakkingseenheid | 6 stuks |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 36 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| Materiaal | Aluminium en PP brush |
| Kleur | Zilver |
| Verpakking | DHZ doos |
| Maximale kier | 18 mm |
| Toepassing | Binnendeuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |