Ellen dorpelprofiel met borstel aluminium Invisible 100 cm 30700050
Artikelnummer: S51010354
- Dorpelprofiel aluminium Invisible 100 cm
- Ellen
- Invisible
- 30700050
- 8711286861606
Vanaf 6
€ 7,43 per stuk
2,48 € off
-25%
+ 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 9,90 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Montage instructie dorpel profielen
Beschrijving
-
Dorpelprofiel aluminium Invisible 100 cm
-
Ellen
-
Type Invisible
-
30700050
-
8711286861606
-
Toepassing: voor de onderkant bij binnendeuren
-
Dit profiel leent zich bij uitstek voor het plaatsen onderaan deuren zonder stofdorpel en voor doordraaiende deuren
-
Voorzien van schroefgaten
-
Ellen dorpelprofiel met borstel aluminium Invisible 100 cm 30700050 kopen?
-
Ellen Dorpelprofiel met borstel aluminium en meer Dorpelprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 30700050 |
| EAN artikel | 8711286861606 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N11203461 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelprofielen - Dorpelprofiel met borstel aluminium |
| Productgroep | Dorpelprofielen aluminium |
| Productsoort | Dorpelprofiel aluminium Invisible 100 cm |
| Type | Invisible |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Verpakkingseenheid | 6 stuks |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 27 mm |
| Hoogte | 13 mm |
| Materiaal | Aluminium en PP brush |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | DHZ doos |
| Maximale kier | 13 mm |
| Toepassing | Binnendeuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |