Ellen ondergeleiderail hefschuifdeur bovenrail ABRP 976 300 cm 711550930
Artikelnummer: S51010279
- Profiel voor hefschuifdeur bovenrail ABRP 976 300 cm
- Ellen
- ABRP 976
- 711550930
- 8711286473045
Vanaf 5
€ 115,17 per 5 stuks
9,87 € off
-30%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Profiel voor hefschuifdeur bovenrail ABRP 976 300 cm
-
Ellen
-
Type ABRP 976
-
711550930
-
8711286473045
-
Toepassing: Bovenrail voor hefschuifdeuren
-
Montage met schroeven, vrijwel onzichtbaar
-
Toepasbaar in combinatie met AORP 895
-
Ellen ondergeleiderail hefschuifdeur bovenrail ABRP 976 300 cm 711550930 kopen?
-
Ellen Schuifdeur ondergeleiderail RVS en meer Schuifdeurrails en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 711550930 |
| EAN artikel | 8711286473045 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10925543 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Schuifdeurbeslag - Schuifdeurrails - Schuifdeur ondergeleiderail RVS |
| Productgroep | Hefschuifdeur profielen |
| Productsoort | Profiel voor hefschuifdeur bovenrail ABRP 976 300 cm |
| Type | ABRP 976 |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| Verpakkingseenheid | 5 stuks |
| Lengte | 3000 mm |
| Breedte | 42 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Bewerking | Geanodiseerd |
| Kleur | Zilver |
| Verpakking | Koker |
| Toepassing | Hefschuifdeuren |
| Montage | Schroeven |