Ellen ondergeleiderail hefschuifdeur middensluiting AMSP 7210 250 cm 713050925
Artikelnummer: S51010275
- Profiel voor hefschuifdeur middensluiting AMSP 7210 250 cm
- Ellen
- AMSP 7210
- 713050925
- 8711286474257
Vanaf 1
€ 80,76 per stuk
30,63 € off
-27,5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Profiel voor hefschuifdeur middensluiting AMSP 7210 250 cm
-
Ellen
-
Type AMSP 7210
-
713050925
-
8711286474257
-
Toepassing: Geïsoleerde middensluiting ter voorkoming van tocht en koudedoorslag tussen de vaste en schuivende deur
-
Inbraakwerende klasse 2 volgens NEN 5096 en daardoor toepasbaar voor het Politie Keurmerk Veilig Wonen en opgenomen in de lijst van SKH
-
Getest tot 350 PA
-
Ellen ondergeleiderail hefschuifdeur middensluiting AMSP 7210 250 cm 713050925 kopen?
-
Ellen Schuifdeur ondergeleiderail RVS en meer Schuifdeurrails en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 713050925 |
| EAN artikel | 8711286474257 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10925557 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Schuifdeurbeslag - Schuifdeurrails - Schuifdeur ondergeleiderail RVS |
| Productgroep | Hefschuifdeur profielen |
| Productsoort | Profiel voor hefschuifdeur middensluiting AMSP 7210 250 cm |
| Type | AMSP 7210 |
| Minimum besteleenheid | 2 stuk |
| Verpakkingseenheid | 1 stuk |
| Lengte | 2500 mm |
| Breedte | 72 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Bewerking | Geanodiseerd |
| Kleur | Zilver |
| Verpakking | Koker |
| Toepassing | Hefschuifdeuren |
| Montage | Schroeven |