Ellen dorpel tochtprofiel met borstel aluminium IBS-90-18 300 cm 41500030
Artikelnummer: S51010125
- Industrieel borstelprofiel IBS-90-18 300 cm
- Ellen
- IBS 90/18
- 41500030
- 8711286127238
Vanaf 10
€ 178,39 per 10 stuks
7,65 € off
-30%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Industrieel borstelprofiel IBS-90-18 300 cm
-
Ellen
-
Type IBS 90/18
-
41500030
-
8711286127238
-
Toepassing: voor de onderzijde van deuren, schuif- en roldeuren
-
Afdichting door middel van borstel PP
-
Montage met schroeven, 2,8 mm voorgeboord
-
Geschikt voor garage- en industriedeuren
-
Maximale kier 19 mm
-
Ellen dorpel tochtprofiel met borstel aluminium IBS-90-18 300 cm 41500030 kopen?
-
Ellen Dorpelprofiel met borstel aluminium en meer Dorpelprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 41500030 |
| EAN artikel | 8711286127238 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10095584 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelprofielen - Dorpelprofiel met borstel aluminium |
| Productgroep | Industriële borstelprofielen |
| Productsoort | Industrieel borstelprofiel IBS-90-18 300 cm |
| Type | IBS 90/18 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Verpakkingseenheid | 10 stuks |
| Lengte | 3000 mm |
| Breedte | 16 mm |
| Hoogte | 19 mm |
| Materiaal | Aluminium en PP brush |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | Koker |
| Maximale kier | 19 mm |
| Toepassing | Schuifdeuren en roldeuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |