Kobout 46885AA4055014 spie vlak DIN 6885A RVS A4 5x5x14 - S50488908 - afbeelding 1
Kobout 46885AA4055014 spie vlak DIN 6885A RVS A4 5x5x14 mm
Artikelnummer: S50488908
  • Inlegspie ronde einden DIN 6885A RVS A4
  • Kobout
  • Type 46885AA4055014
  • 46885AA4055014
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 46885AA4055014
  • 46885AA4055014
  • Normering DIN-ISO: 6885A
  • Kwaliteit: A4
  • UItvoering: roestvaststaal
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Inlegspie ronde einden DIN 6885A RVS A4 46885AA4055014 kopen?
  • Kobout Inlegspie ronde einden DIN 6885A RVS A4 en meer Inlegspieen en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 46885AA4055014
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Spieen - Inlegspieen - Inlegspie ronde einden DIN 6885A RVS A4
Productgroep Inlegspieen
Productsoort Inlegspie ronde einden DIN 6885A RVS A4
Type 46885AA4055014
Minimum besteleenheid 200 stuks
Normering DIN-ISO 6885A
Lengte 14 mm
Kwaliteit A4
Breedte 5 mm
Dikte 5 mm