Kobout 46885AA4149060 spie vlak DIN 6885A RVS A4 14x9x60 - S50488889 - afbeelding 1
Kobout 46885AA4149060 spie vlak DIN 6885A RVS A4 14x9x60 mm
Artikelnummer: S50488889
  • Inlegspie ronde einden DIN 6885A RVS A4
  • Kobout
  • Type 46885AA4149060
  • 46885AA4149060
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 46885AA4149060
  • 46885AA4149060
  • Normering DIN-ISO: 6885A
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Inlegspie ronde einden DIN 6885A RVS A4 46885AA4149060 kopen?
  • Kobout Inlegspie ronde einden DIN 6885A RVS A4 en meer Inlegspieen en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 46885AA4149060
Merk Kobout
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Spieen - Inlegspieen - Inlegspie ronde einden DIN 6885A RVS A4
Productgroep Inlegspieen
Productsoort Inlegspie ronde einden DIN 6885A RVS A4
Type 46885AA4149060
Minimum besteleenheid 50 stuks
Normering DIN-ISO 6885A
Lengte 60 mm
Kwaliteit A4
Breedte 9 mm
Dikte 14 mm