Kobout 46885AA4108080 spie vlak DIN 6885A RVS A4 10x8x80 - S50488875 - afbeelding 1
Kobout 46885AA4108080 spie vlak DIN 6885A RVS A4 10x8x80 mm
Artikelnummer: S50488875
  • Inlegspie ronde einden DIN 6885A RVS A4
  • Kobout
  • Type 46885AA4108080
  • 46885AA4108080
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 46885AA4108080
  • 46885AA4108080
  • Normering DIN-ISO: 6885A
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Inlegspie ronde einden DIN 6885A RVS A4 46885AA4108080 kopen?
  • Kobout Inlegspie ronde einden DIN 6885A RVS A4 en meer Inlegspieen en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 46885AA4108080
Merk Kobout
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Spieen - Inlegspieen - Inlegspie ronde einden DIN 6885A RVS A4
Productgroep Inlegspieen
Productsoort Inlegspie ronde einden DIN 6885A RVS A4
Type 46885AA4108080
Minimum besteleenheid 50 stuks
Normering DIN-ISO 6885A
Lengte 80 mm
Kwaliteit A4
Breedte 8 mm
Dikte 12 mm