Kobout 6SCEV04016TX spaanplaatschroef cilinderkop T-ster galvanisch verzinkt 4x16 mm
Artikelnummer: S50487196
- Spaanplaatschroef cilinderkop Torx verzinkt
- Kobout
- Type 6SCEV04016TX
- 6SCEV04016TX
- 8716024357953
Vanaf 200
€ 15,10 per 200 stuks
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
-
Spaanplaatschroef cilinderkop Torx verzinkt
-
Merk Kobout
-
Type 6SCEV04016TX
-
6SCEV04016TX
-
8716024357953
-
Draadvorm: houtdraad
-
Kopvorm: bolcilinderkop
-
Oppervlaktebehandeling: galvanisch verzinkt
-
UItvoering: staal-ijzer
-
ROHS-conform: ja
-
Kobout Spaanplaatschroef cilinderkop Torx verzinkt 6SCEV04016TX kopen?
-
Kobout Spaanplaatschroef cilinderkop Torx verzinkt en meer Spaanplaatschroeven en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6SCEV04016TX |
| EAN artikel | 8716024357953 |
| Intrastat CBS code | 73181290 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Kobout |
| EAN leverancier | 8716024000002 |
| Merk | Kobout |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Spaanplaatschroeven - Spaanplaatschroef cilinderkop Torx verzinkt |
| Productgroep | Spaanplaatschroeven |
| Productsoort | Spaanplaatschroef cilinderkop Torx verzinkt |
| Type | 6SCEV04016TX |
| Minimum besteleenheid | 200 stuks |
| Lengte | 16 mm |
| Diameter | 4 mm |
| Aandrijving | T-ster 20 |
| Draadvorm | Houtdraad |
| Draadlengte | 16 mm |
| Kophoogte | 2,8 mm |
| Kopdiameter | 7.9 mm |
| Kopvorm | Bolcilinderkop |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisch verzinkt |
| Uitvoering | Staal-ijzer |
| ROHS-conform | Ja |
| Verpakkingseenheid | 200 stuks |