Kobout 67513AEV04025 zeskantbout zelfdraadsnijdend DIN 7513-A galvanisch verzinkt M4x25 mm
Artikelnummer: S50487165
  • Snijschroef zeskantkop DIN 7513A verzinkt
  • Kobout
  • Type 67513AEV04025
  • 67513AEV04025
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 67513AEV04025
  • 67513AEV04025
  • Normering DIN-ISO: 7513A
  • Aandrijving: buitenzeskant
  • Draadvorm: zelfdraadsnijdend
  • Kopvorm: buitenzeskantkop
  • Oppervlaktebehandeling: galvanisch verzinkt
  • UItvoering: staal-ijzer
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Snijschroef zeskantkop DIN 7513A verzinkt 67513AEV04025 kopen?
  • Kobout Schroef zelftappend zeskantkop DIN 7513A verzinkt en meer Schroeven zelftappend en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 67513AEV04025
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Schroeven zelftappend - Schroef zelftappend zeskantkop DIN 7513A verzinkt
Productgroep Snijschroeven
Productsoort Snijschroef zeskantkop DIN 7513A verzinkt
Type 67513AEV04025
Minimum besteleenheid 1000 stuks
Normering DIN-ISO 7513A
Lengte 25 mm
Diameter 4 mm