Kobout 67513AEV04008 zeskantbout zelfdraadsnijdend DIN 7513-A galvanisch verzinkt M4x8 mm
Artikelnummer: S50487161
- Snijschroef zeskantkop DIN 7513A verzinkt
- Kobout
- Type 67513AEV04008
- 67513AEV04008
Vanaf 250
+ 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
Merk Kobout
Type 67513AEV04008
67513AEV04008
Normering DIN-ISO: 7513A
Aandrijving: buitenzeskant
Draadvorm: zelfdraadsnijdend
Kopvorm: buitenzeskantkop
Oppervlaktebehandeling: galvanisch verzinkt
UItvoering: staal-ijzer
ROHS-conform: ja
Kobout Snijschroef zeskantkop DIN 7513A verzinkt 67513AEV04008 kopen?
Kobout Schroef zelftappend zeskantkop DIN 7513A verzinkt en meer Schroeven zelftappend en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 67513AEV04008 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Kobout |
| EAN leverancier | 8716024000002 |
| Merk | Kobout |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Schroeven zelftappend - Schroef zelftappend zeskantkop DIN 7513A verzinkt |
| Productgroep | Snijschroeven |
| Productsoort | Snijschroef zeskantkop DIN 7513A verzinkt |
| Type | 67513AEV04008 |
| Minimum besteleenheid | 250 stuks |
| Normering DIN-ISO | 7513A |
| Lengte | 8 mm |
| Diameter | 4 mm |