Kobout 67513AEV08035 zeskantbout zelfdraadsnijdend DIN 7513A galvanisch verzinkt M8x35 - S50487159 - afbeelding 1
Kobout 67513AEV08035 zeskantbout zelfdraadsnijdend DIN 7513A galvanisch verzinkt M8x35 mm
Artikelnummer: S50487159
  • Snijschroef zeskantkop DIN 7513A verzinkt
  • Kobout
  • Type 67513AEV08035
  • 67513AEV08035
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 67513AEV08035
  • 67513AEV08035
  • Normering DIN-ISO: 7513A
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Snijschroef zeskantkop DIN 7513A verzinkt 67513AEV08035 kopen?
  • Kobout Schroef zelftappend zeskantkop DIN 7513A verzinkt en meer Schroeven zelftappend en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 67513AEV08035
Merk Kobout
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Schroeven zelftappend - Schroef zelftappend zeskantkop DIN 7513A verzinkt
Productgroep Snijschroeven
Productsoort Snijschroef zeskantkop DIN 7513A verzinkt
Type 67513AEV08035
Minimum besteleenheid 200 stuks
Normering DIN-ISO 7513A
Lengte 35 mm
Diameter 8 mm
Aandrijving Buitenzeskant
Draadvorm Zelfdraadsnijdend
Sleutelwijdte 13 mm
Kophoogte 5.3 mm