Kobout 67513AEV08016 zeskantbout zelfdraadsnijdend DIN 7513A galvanisch verzinkt M8x16 - S50487155 - afbeelding 1
Kobout 67513AEV08016 zeskantbout zelfdraadsnijdend DIN 7513A galvanisch verzinkt M8x16 mm
Artikelnummer: S50487155
  • Snijschroef zeskantkop DIN 7513A verzinkt
  • Kobout
  • Type 67513AEV08016
  • 67513AEV08016
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 67513AEV08016
  • 67513AEV08016
  • Normering DIN-ISO: 7513A
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Snijschroef zeskantkop DIN 7513A verzinkt 67513AEV08016 kopen?
  • Kobout Schroef zelftappend zeskantkop DIN 7513A verzinkt en meer Schroeven zelftappend en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 67513AEV08016
Merk Kobout
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Schroeven zelftappend - Schroef zelftappend zeskantkop DIN 7513A verzinkt
Productgroep Snijschroeven
Productsoort Snijschroef zeskantkop DIN 7513A verzinkt
Type 67513AEV08016
Minimum besteleenheid 500 stuks
Normering DIN-ISO 7513A
Lengte 16 mm
Diameter 8 mm
Aandrijving Buitenzeskant
Draadvorm Zelfdraadsnijdend
Sleutelwijdte 13 mm
Kophoogte 5.3 mm