Kobout 67516AEV06040 metaalschroef zelfdraadsnijdend bolcilinderkop Phillipsdrive DIN 7516A galvanisch verzinkt M6x40 - S50487137 - afbeelding 1
Kobout 67516AEV06040 metaalschroef zelfdraadsnijdend bolcilinderkop Phillipsdrive DIN 7516A galvanisch verzinkt M6x40 mm
Artikelnummer: S50487137
  • Snijschroef cilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt
  • Kobout
  • Type 67516AEV06040
  • 67516AEV06040
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 67516AEV06040
  • 67516AEV06040
  • Normering DIN-ISO: 7516A
  • Draadvorm: zelfdraadsnijdend
  • Kopvorm: bolcilinderkop
  • Oppervlaktebehandeling: galvanisch verzinkt
  • UItvoering: staal-ijzer
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Snijschroef cilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt 67516AEV06040 kopen?
  • Kobout Schroef zelftappend cilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt en meer Schroeven zelftappend en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 67516AEV06040
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Schroeven zelftappend - Schroef zelftappend cilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt
Productgroep Snijschroeven
Productsoort Snijschroef cilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt
Type 67516AEV06040
Minimum besteleenheid 500 stuks
Normering DIN-ISO 7516A
Lengte 40 mm
Diameter 6 mm
Aandrijving Philipsdrive
Draadvorm Zelfdraadsnijdend
Kophoogte 4,6 mm
Spoed 1
Kopdiameter 12 mm