Kobout 67516EEV040010 metaalschroef zelfdraadsnijdend bolverzonken kop Phillipsdrive DIN 7516E galvanisch verzinkt M4x10 mm
Artikelnummer: S50487107
- Snijschroef lenskop Phillips DIN 7516E verzinkt
- Kobout
- Type 67516EEV040010
- 67516EEV040010
- 8720096113263
Vanaf 1000
€ 48,50 per 1000 stuks
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
-
Snijschroef lenskop Phillips DIN 7516E verzinkt
-
Merk Kobout
-
Type 67516EEV040010
-
67516EEV040010
-
8720096113263
-
Normering DIN-ISO: 7516E
-
Aandrijving: philipsdrive
-
Draadvorm: zelfdraadsnijdend
-
Kopvorm: bolverzonkenkop
-
Oppervlaktebehandeling: galvanisch verzinkt
-
UItvoering: staal-ijzer
-
ROHS-conform: ja
-
Kobout Snijschroef lenskop Phillips DIN 7516E verzinkt 67516EEV040010 kopen?
-
Kobout Schroef zelftappend lenskop Phillips DIN 7516E verzinkt en meer Schroeven zelftappend en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 67516EEV040010 |
| EAN artikel | 8720096113263 |
| Intrastat CBS code | 73181499 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Kobout |
| EAN leverancier | 8716024000002 |
| Merk | Kobout |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Schroeven zelftappend - Schroef zelftappend lenskop Phillips DIN 7516E verzinkt |
| Productgroep | Snijschroeven |
| Productsoort | Snijschroef lenskop Phillips DIN 7516E verzinkt |
| Type | 67516EEV040010 |
| Minimum besteleenheid | 1000 stuks |
| Normering DIN-ISO | 7516E |
| Lengte | 10 mm |
| Diameter | 4 mm |
| Aandrijving | Philipsdrive |
| Draadvorm | Zelfdraadsnijdend |
| Spoed | 0,7 |
| Kopdiameter | 7.5 mm |
| Kopvorm | Bolverzonkenkop |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisch verzinkt |
| Uitvoering | Staal-ijzer |
| ROHS-conform | Ja |
| Verpakkingseenheid | 1000 stuks |