Kobout 47500CA206020TX taptite zelfdraadvormende bolcilinderkopschroef DIN 7500-C T-ster A2 M6x20 mm
Artikelnummer: S50486912
  • Schroef zelftappend cilinderkop Torx DIN 7500C RVS
  • Kobout
  • Type 47500CA206020TX
  • 47500CA206020TX
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 47500CA206020TX
  • 47500CA206020TX
  • Normering DIN-ISO: 7500C
  • Kwaliteit: A2
  • Aandrijving: t -ster
  • Draadvorm: zelfdraadvormend
  • Kopvorm: bolcilinderkop
  • UItvoering: roestvaststaal
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Schroef zelftappend cilinderkop Torx DIN 7500C RVS 47500CA206020TX kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 47500CA206020TX
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productgroep Schroeven zelftappend
Productsoort Schroef zelftappend cilinderkop Torx DIN 7500C RVS
Type 47500CA206020TX
Minimum besteleenheid 500 stuks
Normering DIN-ISO 7500C
Lengte 20 mm
Kwaliteit A2
Diameter 6 mm
Aandrijving T-ster
Draadvorm Zelfdraadvormend
Kophoogte 4.75 mm
Kopdiameter 12 mm