Kobout 47973A222095 zelftappende schroef lenskop DIN 7973 RVS A2 2,2x9,5 mm
Artikelnummer: S50485395
- Plaatschroef lenskop zaagsnede DIN 7973C RVS A2
- Kobout
- Type 47973A222095
- 47973A222095
- 8720096168980
Vanaf 1000
€ 35,50 per 1000 stuks
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
-
Plaatschroef lenskop zaagsnede DIN 7973C RVS A2
-
Merk Kobout
-
Type 47973A222095
-
47973A222095
-
8720096168980
-
Normering DIN-ISO: 7973
-
Kwaliteit: A2
-
Aandrijving: zaagsnede
-
Draadvorm: zelftappend
-
Kopvorm: bolverzonkenkop
-
UItvoering: roestvaststaal
-
ROHS-conform: ja
-
Kobout Plaatschroef lenskop zaagsnede DIN 7973C RVS A2 47973A222095 kopen?
-
Kobout Plaatschroef lenskop zaagsnede DIN 7973C RVS A2 en meer Plaatschroeven en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 47973A222095 |
| EAN artikel | 8720096168980 |
| Intrastat CBS code | 73181410 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Kobout |
| EAN leverancier | 8716024000002 |
| Merk | Kobout |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Plaatschroeven - Plaatschroef lenskop zaagsnede DIN 7973C RVS A2 |
| Productgroep | Plaatschroeven |
| Productsoort | Plaatschroef lenskop zaagsnede DIN 7973C RVS A2 |
| Type | 47973A222095 |
| Minimum besteleenheid | 1000 stuks |
| Normering DIN-ISO | 7973 |
| Lengte | 9,5 mm |
| Kwaliteit | A2 |
| Diameter | 2,2 mm |
| Aandrijving | Zaagsnede |
| Draadvorm | Zelftappend |
| Kophoogte | 2 mm |
| Kopdiameter | 4,2 mm |
| Kopvorm | Bolverzonkenkop |
| Uitvoering | Roestvaststaal |
| ROHS-conform | Ja |
| Verpakkingseenheid | 1000 stuks |