Kobout 3ISO7379-16M1250 passchroef met binnenzeskant ISO 7379 12.9 onbehandeld staal 16 F9x50 mm - S50485139 - afbeelding 1
Kobout 3ISO7379-16M1250 passchroef met binnenzeskant ISO 7379 12.9 onbehandeld staal 16 F9x50 mm - S50485139 - afbeelding 2
Kobout 3ISO7379-16M1250 passchroef met binnenzeskant ISO 7379 12.9 onbehandeld staal 16 F9x50 mm (M12)
Artikelnummer: S50485139
  • Passchroef cilinderkop binnenzeskant ISO 7379 staal
  • Kobout
  • Type 3ISO7379-16M1250
  • 3ISO7379-16M1250
  • Merk Kobout
  • Type 3ISO7379-16M1250
  • 3ISO7379-16M1250
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Passchroef cilinderkop binnenzeskant ISO 7379 staal 3ISO7379-16M1250 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 3ISO7379-16M1250
Type 3ISO7379-16M1250
Minimum besteleenheid 25 stuks
Normering DIN-ISO 7349
Lengte 50 mm
Kwaliteit 12.9
Diameter 12 mm
Aandrijving Binnenzeskant
Dikte 16 mm
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 18 mm
Sleutelwijdte 8 mm
Kophoogte 10 mm